Ziller Kimin İçin Çalıyor- Teneffüs Müjdeleri

Şarkı ve ezgilerden kesilerek alınmış bölümleri zil sesi olarak kullanabilirsiniz.

Çocuklar derse girmek için can atar mı bilmem ama dersten çıkmak için atacaktır:)) 

En güzeli bence altıncısı 😉 “Oku düşün anlaaaaaaa”

 

İndirmek İçin:

1.İşte İmam Hatipli: Allah’ın yolunda nebinin kolunda ufka bayrak açan yoluna nur saçan ümmetin ümidi mazlumun umudu hem gönlü hem ilmi işte imam hatipli

(İndirmek için tıklayın sonra da açılan sayfada üç noktalı sekmede gizlenmiş indir tuşuna basın: İşte İmam Hatipli)

2.Ya Hayy: Göz kırpan yıldızlar anlatırlar her gece fısıldarlar durmaksızın sadece iki hece  (İndirmek için tıklayın sonra da açılan sayfada üç noktalı sekmede gizlenmiş indir tuşuna basın:  Ya Hayy)

 

3.Çocuklardık: Çocuklardık parlak yıldızlardık o zaman ay büyülüydü yakamoz deniz ardından koştuğumuz sonbaharlar (İndirmek için tıklayın sonra da açılan sayfada üç noktalı sekmede gizlenmiş indir tuşuna basın: Çocuklardık)

4.Zenginlik Fakirlik İmtihan İçin: Gel çocuk gel çocuk buradadır bahar şemsiyemiz çok geniş sana da yer var. Zenginler fakire hiç hor bakamaz üstünlük taslayan mümin olamaz. Mülk Allah’ındır bu kibir ne için, zenginlik fakirlik imtihan için. (İndirmek için tıklayın sonra da açılan sayfada üç noktalı sekmede gizlenmiş indir tuşuna basın: Zenginlik Fakirlik İmtihan İçin)

5.Sabır Zafer: Diren Kuran’la sen hey Allahu Ekber sabır zafer (İndirmek için tıklayın sonra da açılan sayfada üç noktalı sekmede gizlenmiş indir tuşuna basın: Sabır Zafer)

6.Oku Düşün Anla: Oku düşün anla yaşantına uygula onda hiç şüphe yoktur dosdoğru bir yoldur (İndirmek için tıklayın sonra da açılan sayfada üç noktalı sekmede gizlenmiş indir tuşuna basın: Oku Düşün Anla)

7.İşte genç yiğitler kahraman kızlar güllerle doludur kucağın senin (İndirmek için tıklayın sonra da açılan sayfada üç noktalı sekmede gizlenmiş indir tuşuna basın: İşte Genç Yiğitler Kahraman Kızlar)

8.Gökyüzüne Bir Bahçe Kursak: Gökyüzüne bir bahçe kursak güzel hayaller kursak körebe ve misket oynasak gökyüzüne bir bahçe kursak (İndirmek için tıklayın sonra da açılan sayfada üç noktalı sekmede gizlenmiş indir tuşuna basın: Gökyüzüne Bir Bahçe Kursak)

9.Bize Durmak Yaraşmaz: Bize durmak yaraşmaz gecede kıyam edene umutsuzluk yaraşmaz (İndirmek için tıklayın sonra da açılan sayfada üç noktalı sekmede gizlenmiş indir tuşuna basın: Bize Durmak Yaraşmaz)

10.Beyaz Siyahlardan Üstün Olamaz: Gel çocuk gel çocuk buradadır bahar şemsiyemiz çok geniş sana da yer var. Dünya çocuklarıdır siyah ve beyaz. Beyaz siyahlardan üstün olamaz. İnsanlar hür doğar dedi peygamber. Köleliğe son verdi o yüce önder. (İndirmek için tıklayın sonra da açılan sayfada üç noktalı sekmede gizlenmiş indir tuşuna basın: Beyaz Siyahlardan Üstün Olamaz)

11. Oku Düşün Anla II: Oku düşün anla. Yaşantına uygula. Sımsıkı sarıl ona. Sakın onu bırakma. (İndirmek için tıklayın sonra da açılan sayfada üç noktalı sekmede gizlenmiş indir tuşuna basın: Oku Düşün Anla II)

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir